درباره ما

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ما همواره در زندگی روزمره خود سعی می کنیم که گرفتار درگیری یا بحث و جدل نشویم و پایمان به مراجع قضایی ( دادگاه یا دادسرا ) باز نشود زیرا روند کار در مراجع مذکور طولانی و خسته کننده است  و ممکن است ماهها حتی سالها بطول بیانجامد که از حوصله افراد عادی خارج است بنابراین حضور افراد کاردان و آشنا به قوانین تا حدود زیادی این مشکل را حل خواهد کرد.

وکلا و کارشناسان موسسه حقوقی آفتاب عدالت امین تلاش می کنند که ابتدا آرامش را به مراجعین خود بازگردانند و با طیب خاطر از حقوق آنها دفاع کنند ، سپس به دنبال بهترین و سریعترین راه برای دستیابی به نتیجه مطلوب باشند .

ما به آنچه می گوییم اطمینان داریم یعنی رساندن شما به مقصد نهایی که همان دفاع از حق و حقوقتان است زیرا از ابتدا تا انتهای مسیر همراهتان هستیم و پی در پی و در تمامی مراحل مشاوره های مفیدی به شما ارائه خواهیم داد .

این موسسه در نظر دارد با درجه بندی کردن تخصص ها و کارگروه ها و بهره مندی از وکلاء ،حقوق دانان و اساتید متخصص در این حرفه خدمات نوینی را در عرصه وکالت پایه گذاری کند . که برای رسیدن به این مهم با جمعی از وکلای پایه یک دادگستری و کارشناسان حقوقی متخصص و نیز نیروهای اجرایی با سوابق مدیریتی در حوزه های مختلف همکاری داشته و همواره تلاش کرده تا با ارائه خدمات حقوقی خاص و منحصر به فرد صاحب سبکی جدید در حرفه وکالت باشد .  این یک شعار نیست  چون به تخصص وکلا و کارشناسانمان ایمان داریم  و می دانیم تخصص ما یعنی افقی روشن در آینده جامعه حقوقی .

 

درپایان شایان ذکر است یکی از کارهای منحصربه فرد این موسسه اخذ گواهی استانداردهای بین المللی در زمینه های گوناگون از جمله :

سیستم مدیریت کیفیت (iso 9001 ) ، رضایت مشتری درسازمان ( iso 10002 ) ، و …………… است.

 

با ما مشاوره رایگان داشته باشید و از حقوق خود آگاه شوید

درصورت عدم نتیجه حق الوکاله قابل استرداد خواهد بود

شماره تماس:۱۷-۲۶۲۰۴۷۱۴

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

راه های ارتباط با ما

با استفاده از روش های زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.