درباره ما

ما همواره در زندگی روزمره خود سعی می کنیم که گرفتار درگیری یا بحث و جدل نشویم و پایمان به مراجع قضایی ( دادگاه یا دادسرا ) باز نشود زیرا روند کار در مراجع مذکور طولانی و خسته کننده است  و ممکن است ماهها حتی سالها بطول بیانجامد که از حوصله افراد عادی خارج است بنابراین حضور افراد کاردان و آشنا به قوانین تا حدود زیادی این مشکل را حل خواهد کرد.

وکلا و کارشناسان موسسه حقوقی آفتاب عدالت امین تلاش می کنند که ابتدا آرامش را به مراجعین خود بازگردانند و با طیب خاطر از حقوق آنها دفاع کنند ، سپس به دنبال بهترین و سریعترین راه برای دستیابی به نتیجه مطلوب باشند .

ما به آنچه می گوییم اطمینان داریم یعنی رساندن شما به مقصد نهایی که همان دفاع از حق و حقوقتان است زیرا از ابتدا تا انتهای مسیر همراهتان هستیم و پی در پی و در تمامی مراحل مشاوره های مفیدی به شما ارائه خواهیم داد .

این موسسه در نظر دارد با درجه بندی کردن تخصص ها و کارگروه ها و بهره مندی از وکلاء ،حقوق دانان و اساتید متخصص در این حرفه خدمات نوینی را در عرصه وکالت پایه گذاری کند . که برای رسیدن به این مهم با جمعی از وکلای پایه یک دادگستری و کارشناسان حقوقی متخصص و نیز نیروهای اجرایی با سوابق مدیریتی در حوزه های مختلف همکاری داشته و همواره تلاش کرده تا با ارائه خدمات حقوقی خاص و منحصر به فرد صاحب سبکی جدید در حرفه وکالت باشد .  این یک شعار نیست  چون به تخصص وکلا و کارشناسانمان ایمان داریم  و می دانیم تخصص ما یعنی افقی روشن در آینده جامعه حقوقی .

 

درپایان شایان ذکر است یکی از کارهای منحصربه فرد این موسسه اخذ گواهی استانداردهای بین المللی در زمینه های گوناگون از جمله :

سیستم مدیریت کیفیت (iso 9001 ) ، رضایت مشتری درسازمان ( iso 10002 ) ، و …………… است.

 

با ما مشاوره رایگان داشته باشید و از حقوق خود آگاه شوید

درصورت عدم نتیجه حق الوکاله قابل استرداد خواهد بود

شماره تماس:۱۷-۲۶۲۰۴۷۱۴

راه های ارتباط با ما

با استفاده از روش های زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.